Home e-Społeczność
e-Społeczność


Prawda w internecie niejedno ma imię

Email Drukuj

Opinie o produktach, firmach, markach wręcz zalewają internet. Część z nich to zapewne szczere opinie faktycznych, mniej lub bardziej zadowolonych użytkowników, jednak spora ilość tych wpisów to przemyślana forma kampanii marketingowych specjalistów od social media... Czy jest to wada, czy wręcz zaleta wynikająca z obiektywnych mediów?

Więcej…
 

Opanuj kryzys w mediach społecznościowych

Email Drukuj

Kryzys wizerunkowy firmy w dobie wszędobylskiego internetu oraz powszechnie używanych mediów społecznościowych, może przysporzyć marce niemałego problemu. I choć nie da się kontrolować opinii użytkowników, to przy zachowaniu zdrowego rozsądku i znajomości zasad obowiązujących w sieci, można zgnieść wirusa w zalążku i uniknąć poważnego uszczerbku na wizerunku marki.

Więcej…
 

Co słychać w social media?

Email Drukuj

O mediach społecznościowych mówi się ostatnimi czasy niezwykle dużo. Wiemy, że są nie tylko modne, ale i przydatne. Warto byłoby więc podsumować, jaki jest aktualny stan mediów społecznościowych i co się w nich właściwie dzieje.

Więcej…
 

Jak wykorzystać social media w budowaniu aury marki?

Email Drukuj

W świecie, w którym króluje obraz, komunikacja wizualna jest najczęściej wykorzystywaną przez przedsiębiorstwa formą dotarcia do klienta. Aby była skuteczna, nadawca musi wejść w interakcję z odbiorcą. Firmy starają się to robić na różne sposoby. Uwagę konsumenta przyciągnie ta, która wykaże się innowacyjnością, elastycznością i najbardziej oryginalnym pomysłem.

Więcej…